Terárijná kôra 7 litrov 5-15mm píniová

Neohodnotené
Značka: ReptiEye

Kúsky stromovej kôry, veľké cca 5 - 15 mm sa hodia do všetkých typov terárií, suchých aj vlhkých.

Dostupnosť Nie je skladom
Kód: 136
€10,50
Terárijná kôra 7 litrov 5-15mm píniová
Neohodnotené
Značka: ReptiEye

Kúsky stromovej kôry, veľké cca 5 - 15 mm sa hodia do všetkých typov terárií, suchých aj vlhkých. Je ideálny pre suchozemské korytnačky, hady, jaštery, gekóny, varany, scinky a ďalšie zvieratá.

Táto kôra má ako terárijný substrát mnoho pozitívnych vlastností - neplesniví, výborne udržuje vlhkosť, príjemne vonia, dlho vydrží, vďaka veľkosti toľko nelepí na potrave a nedochádza k náhodnému požitiu pri kŕmení. Je to veľmi prirodzený materiál, ktorý dodá teráriu prírodný vzhľad a zároveň je veľmi príjemný pre zvieratá.

Balenie 7 litrov , pokiaľ ich nepoužijete celé naraz, dá sa dlho skladovať.

Použitie: dno terária pokryte vrstvou 5 - 15 cm, podľa veľkosti terária a chovaného zvieraťa. Do väčších terárií a pre zahrabávajúce sa druhy použite vyššiu vrstvu substrátu. Z terária pravidelne odoberajte trus a zvyšky potravy, v prípade potreby kôru dosypte. Celá výmena substrátu sa vykonáva, 1 - 3x ročne, podľa znečistenia.

Možné je v teráriu kombinovať rôzne substráty a oddeliť ich napríklad pomocou koreňov alebo plochých kameňov. Dodá to teráriu zaujímavý vzhľad a zviera si môže zvoliť z rôznych povrchov.