Žiarovka ReptiEye 50w Daylight Neodymium - Širokospektrálna

Neohodnotené
Značka: ReptiEye

Žiarovka ReptiEye Daylight Neodymium poskytuje optimálny pomer ultrafialového UVA žiarenia, svetelného žiarenia a infračerveného (tepelného) žiarenia a je ideálna v kombinácii s UVB žiarovkami.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Kód: 129
€8,07
Žiarovka ReptiEye 50w Daylight Neodymium - Širokospektrálna
Neohodnotené
Značka: ReptiEye

Žiarovka ReptiEye Daylight Neodymium poskytuje optimálny pomer ultrafialového UVA žiarenia, svetelného žiarenia a infračerveného (tepelného) žiarenia a je ideálna v kombinácii s UVB žiarovkami (napr. ReptiEye UVB ). Jedná sa o širokospektrálnu žiarovku, ktorá podporuje fyziologické procesy ako napr. aktivitu, príjem potravy a rozmnožovanie. Neodymiový plyn v žiarovke dokáže upraviť svetelné spektrum na hodnoty, ktoré sú veľmi podobné prírodným podmienkam. Napomáha to nielen rastu rastlín, ale predovšetkým vnímaniu farieb (podporuje rozmnožovanie).

 

Zvyšuje celkovú vnútornú teplotu terária . Neodymiový plyn zaisťuje prirodzené farebné spektrum. Obsahuje UVA žiarenie, podporuje prirodzené fyziologické procesy. Ideálne spektrum pre fotosyntézu rastlín. Podporuje rozmnožovanie a vzájomnú atraktivitu zvierat.

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie
Závit: E27