Spínacie hodiny EMOS TS-MD3

Neohodnotené

Časový spínač EMOS TS-MD3 vám umožní zapínať a vypínať elektrické zariadenia bez nutnosti vašej prítomnosti. Časové rozpätie týždeň, minimálny časový úsek 15 min. Jednoduchá manipulácia a nastavenie, detská poistka proti vniknutiu kovových predmetov.

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Kód: 168
€6,04
Spínacie hodiny EMOS TS-MD3
Neohodnotené

Časový spínač EMOS TS-MD3 vám umožní zapínať a vypínať elektrické zariadenia bez nutnosti vašej prítomnosti. Ideálny pomocník, ktorý bude ovládať prúd prichádzajúci do prístrojov. Nastavte zapnutie a vypnutie pre určitú dennú alebo nočnú dobu na každý deň v týždni. Spínacie hodiny konkrétny čas samy postrážia.

Praktický časovač jednoducho každý deň v tú správnu chvíľu spustí vykurovanie terárií, osvetlenie akvárií i skleníkov, kúrenie prenosnými priamotopmi, čistenie vody vo fontánkach, kúrenie v psích búdach a mnoho iných zariadení.

Spínacie hodiny majú zabudovanú detskú poistku , ktorá zabraňuje strčeniu kovových predmetov do dierok zásuvky. Na boku zariadenia je umiestnený vypínač . Tým môžete časový spínač deaktivovať. Stáva sa z neho potom klasická zásuvka a prístroj sa zapne aj mimo nastaveného času.

Ako spínač nastaviť

Najprv nastavte správny čas otočením celého disku v smere šípky. Potom už jednoducho zatlačte čierne plastové západky po obvode číselníka. Každá západka predstavuje 15 min a dohromady tvorí čas, počas ktorého bude prístroj zapnutý. Teraz dajte časovač do zásuvky a vidlicu elektrického kábla od prístroja do zásuvky na spínacích hodinách. Šedým vypínačom na boku prístroja môžete funkciu časovača kedykoľvek vypnúť.

Vlastnosti:

Detská poistka proti vniknutiu kovových predmetov
Mechanický vypínač pre deaktiváciu časovača
Časové rozpätie týždeň, minimálny časový úsek 15 min
Jednoduchá manipulácia a nastavenie

Špecifikácia:


Napätie: 230V/16A, 50Hz
Rozpätie: týždeň
Minimálny čas: 15 min
Napájacia vidlica: Typ E
Počet výstupov: 1
Farba: biela